FORD CHASSIS CAB

Pripravený na prácu keď aj vy

FORD CHASSIS CAB

Pripravený na prácu keď aj vy

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   NOVÝ FORD TRANSIT CHASSIS

   Ford Transit Chassis poskytuje v rade Transit maximálnu flexibilitu. Plošinové vozidlo, vyklápacie vozidlo, chladiarenské vozidlo alebo čokoľvek iné – prispôsobte ho vašim konkrétnym podnikateľským potrebám. Teraz k dispozícii s voliteľným inteligentným pohonom všetkých kolies (AWD) a ako 5-tonový model. Takže budete mať istotu, že dostanete všetko, čo vaša firma potrebuje. Zoznámte sa s najodolnejším a najspoľahlivejším Ford Transit Chassis.

   VYBERTE SI ŠTÝL KAROSÉRIE

   SINGLE CAB

   Ford Transit Chassis Single Cab má jeden rad dvoch alebo troch sedadiel, aby sa maximalizoval priestor určený na zmeny. Každá zo štyroch dĺžok rázvoru využíva robustný podvozok vo forme rebrinového rámu. Ten poskytuje plochý a pevný základ, na ktorom môžete postaviť dokonalú úpravu dodávky. S maximálnou celkovou hmotnosťou vozidla 5 000 kg si ju môžete nakonfigurovať presne podľa svojich potrieb.

   DOUBLE CAB

   Ford Transit Chassis Double Cab je navrhnutý tak, aby bez námahy prepravil náklad aj váš tím. Môže prepraviť až sedem cestujúcich a zadné sedadlá je možné sklopiť na zväčšenie úložného priestoru. Je k dispozícii so štyrmi variantmi rázvoru s maximálnou celkovou hmotnosťou vozidla 5 000 kg. Double Cab s robustným rebrinovým rámom je pevným základom pre nakonfigurovanie vašej osobnej dodávky.

   EXTRA SILA S 5 TONAMI

   Nový, 5-tonový variant (celková hmotnosť vozidla) poskytuje vášmu Ford Transit Chassis najväčšiu nosnosť a umožňuje vám efektívne prepravovať náklad so zaťažením až 2 960 kg.

   Táto extra sila robí z 5-tonového variantu ideálneho kandidáta na náročné úpravy. Dostupné varianty rázvorového podvozku (L3, L4, L5) verzie Chassis poskytujú maximálnu všestrannosť pre všetko, čo potrebujete.

   Odolnejší ako kedykoľvek predtým. Tento nový, ultra silný Transit je výborným pomocníkom pre vašu prácu.

   STABILIZÁCIA V BOČNOM VETRE

   Táto funkcia pomáha vodičovi pomocou stabilizačného elektronického systému sledovať vplyv bočného vetra a udržať smer jazdy aj pri silných bočných nárazoch.

   Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu

   Systém dynamického rozdeľovania krútiaceho momentu medzi prednými kolesami automaticky reaguje na povrch vozovky až 100-krát za sekundu. (To je 33-krát rýchlejšie ako žmurknutie oka.) Pomocou týchto informácií priebežne rozdeľuje hnaciu silu na obe predné kolesá, čo maximalizuje priľnavosť a zlepšuje ovládanie. To vám pomôže pri jazde v zákrutách, aj pri prekonávaní nerovností na ceste.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     ADAPTÍVNY TEMPOMAT

     Pomocou inteligentného adaptívneho tempomatu si môžete nastaviť vlastnú rýchlosť. Systém dokáže zistiť rýchlostné obmedzenie a automaticky udržiavať zvolenú rýchlosť v rámci zisteného obmedzenia. Pokročilá radarová technológia sleduje pomalšiu premávku pred vami a môže automaticky nastaviť rýchlosť tak, aby sa zachovala prednastavená medzera od vozidla pred vami. Ak sa pred vami nenachádzajú iné vozidlá, Ford Transit Chassis Single Cab pokračuje v jazde prednastavenou rýchlosťou.

     Vozidlá ihneď k odberu

     Cenová ponuka na vozidlo