FORD E-TRANSIT

Plne elektrický

FORD E-TRANSIT

Plne elektrický

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   NOVÝ FORD E-TRANSIT

   Plne elektrický. Žiadne kompromisy. Nový Ford E-Transit je naša prvá plne elektrická dodávka. Elektrický Ford Transit vznikol, aby pomohol vášmu podnikaniu dosahovať ciele udržateľnosti bez kompromisov v prepravnej kapacite alebo všestrannosti. Vozidlo je napájané 400V akumulátorom s využiteľnou kapacitou 68 kWh. Vznikol s cieľom umožniť vašej firme prosperovať a zároveň dosahovať stanovené ekologické ciele. Akumulátor nového Ford E‑Transit prináša obdivuhodný dojazd až do 350 km na jedno nabitie. Dostupný v dvoch výškach a troch dĺžkach, Ford E-Transit ponúka až 15,1 m3 nákladového priestoru. Množstvo konfigurácií vozidla zaručí, že nájdete pre svoje podnikanie presne to, čo potrebujete.

   Či už je vašou prioritou prevoz väčšieho počtu pasažierov, alebo veľký nákladový priestor, uzavretá dodávka alebo otvorený podvozok – môžete si vybrať a nakonfigurovať perfektný Ford E-Transit priamo pre vaše podnikanie. Vybrať si môžete z troch štýlov karosérie: VAN, DCIV a PODVOZOK S JEDNOKABINOU.

   Nenáročné dobíjanie

   Pre jednoduché dobíjanie vášho vozidla jednoducho zapojte Ford E-Transit do domácej siete. Môžete si taktiež nainštalovať domácu nástennú nabíjačku Ford Wallbox pre väčšie pohodlie, rýchlejšie dobíjanie a aby ste sa uistili, že je vaša elektrická dodávka pripravená na prácu vždy, keď aj vy.

   Nabíjanie vášho Ford E-Transit na verejnej dobíjacej stanici je jednoduché. Dobíjacia sieť FordPass Charging Network zahŕňa viac ako  200 000 dobíjacích bodov po celej Európe. Vysoko výkonné a rýchlé dobíjacie stanice IONITY nájdete aj na 450 lokáciách s niekoľkými nabíjacími stojanmi.

   FORD SYNC 4

   Ford SYNC 4 je cloudový komunikačný a zábavný systém. Cloudové pripojenie umožňuje systému SYNC 4 pokročilejšie plánovanie trás a konverzačné rozpoznávanie hlasu. Prostredníctvom aktualizácií na diaľku sa váš systém bude v priebehu času ďalej vylepšovať. A vďaka bezdrôtovej integrácii smart telefónov, novej 12” dotykovej obrazovke a mnohým ďalším funkciám, predstavuje SYNC 4 úplne novú úroveň konektivity.

   FORDPASS

   Bez ohľadu na to, či pracujete s jedným vozidlom, alebo ich prevádzkujete päť, nástroj FordPass vám pomôže zachovať ich kondíciu, zabezpečenie a hladkú prevádzku. Bezplatná aplikácia vám umožní zobraziť umiestnenie vášho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknúť alebo odomknúť vozidlo na diaľku, spravovať plány nabíjania a mnoho ďalšieho.

   Využite aplikáciu FordPass na vašom telefóne, aby ste prednastavili preferovanú teplotu v kabíne na diaľku z vášho domova alebo kancelárie. Váš Ford E-Transit bude mať prednastavenú ideálnu teplotu a bude na vás čakať, kým bude čas zasadnúť za volant.

   NULOVÉ VÝFUKOVÉ EMISIE

   Pokiaľ často pracujete v rušných mestách, plne elektrický Ford E-Transit je pre vás perfektnou dodávkou. S nulovými emisiami pri jazde budete mať neobmedzený prístup do mestských centier a ďalších nízkoemisných zón.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     VOLITEĽNÉ JAZDNÉ REŽIMY

     Prispôsobte spôsob jazdy vášho Ford E-Transit s tromi možnosťami jazdných režimov. Každý z režimov upravuje rôzne nastavenia vozidla tak, aby optimalizoval výkon pre zvolené podmienky. Režim Normal je ideálny pre každodenné jazdenie, Slippery vylepšuje riadenie v daždi alebo na ľade a Eco umožňuje vydať to najlepšie z akumulátora.

     Vozidlá ihneď k odberu

     Cenová ponuka na vozidlo