FORD GALAXY

Dokonale vývážený

FORD GALAXY

Dokonale vývážený

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   NOVÝ FORD GALAXY

   Sedemmiestny Ford Galaxy je oveľa viac ako dopravný prostriedok. Toto luxusné viacúčelové vozidlo (MPV) rozmaznáva vodiča aj cestujúcich a ponúka komfort a priestor na špičkovej úrovni. Voliteľné ergonomické sedadlá ponúkajú dodatočnú oporu chrbta. K dispozícii sú tiež úchyty ISOFIX, až pre tri detské sedačky v druhom rade. A keď potrebujete extra priestor v batožinovom priestore, nepoužité rady môžete zložiť stlačením tlačidla.

   V novom Ford Galaxy ide pohodlie ruka v ruke s efektívnosťou. Úplne nový 2,5-litrový benzínový fullHybrid v kombinácii s našou 8-stupňovou automatickou prevodovkou poskytuje vynikajúci výkon, krútiaci moment a výnimočnú ťažnú kapacitu 1750kg spolu s nižšími emisiami a spotrebou paliva.

   POKROČILÝ MOTOR BEZ KOMPROMISOV

   Vďaka našej špičkovej technológii už neexistuje kompromis medzi výkonom a efektívnosťou. Ford Galaxy Hybrid je k dispozícii s naším najnovším 2,5-litrovým benzínovým hybridným systémom, ktorý poskytuje výnimočných 190 koní a krútiaci moment 200 Nm spolu so zlepšenou úsporou paliva.

   ĽAHKO ZVLÁDNETE HUSTÚ PREMÁVKU

   Inteligentný adaptívny tempomat s funkciou Stop and Go vám umožní nastaviť si cestovnú rýchlosť a vzdialenosť od vozidla pred vami. Ak systém zistí, že premávka sa spomaľuje a podmienky neumožňujú preferovanú rýchlosť jazdy, bude dodržiavať vopred nastavenú rýchlosť. V hustej premávke môže dokonca úplne zastaviť vozidlo. Keď bude cesta pred vami voľná, systém automaticky opäť zrýchli na vami zvolenú rýchlosť. Vďaka tomu je ideálny na zdolávanie preplnených ciest v mestskom prostredí, kde je potrebné často stáť.

   SEDADLÁ, KTORÉ POSKYTUJÚ DODATOČNÚ OPORU

   Pre vodiča a predného spolujazdca sú k dispozícii viac obrysové sedadlá, ktoré sú vďaka svojej konštrukcii plne nastaviteľné. Vďaka tomu môžu poskytnúť dodatočnú podporu tam, kde ju potrebujete.

   LUXUSNÝ FLEXIBILNÝ PRIESTOR

   Ford Galaxy je k dispozícii so špeciálne navrhnutými ergonomickými sedadlami a má úchyty ISOFIX až pre tri detské sedačky. Pri použití všetkých siedmich sedadiel máte k dispozícii veľkorysých 300 litrov batožinového priestoru. Sklopením zadných sedadiel len jedným tlačidlom, môžete v prípade potreby zväčšiť priestor až na 1 301 litrov. Pokročilá konektivita s aplikáciou FordPass zahŕňa diaľkové zamykanie, odomykanie a upozornenia na stav vozidla odosielané priamo do vášho telefónu, aby ste mali vždy prehľad. Vytvarovaný moderný dizajn interiéru vozidla Ford Galaxy, prémiové materiály a luxusné masážne sedadlá V-Line vám poskytnú skutočne prvotriedny zážitok z cestovania.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     SYSTÉM, KTORÝ MÔŽE POMÔCŤ CHRÁNIŤ CHODCOV

     Predkolízny asistent zisťuje vozidlá a chodcov na ceste pred vami, alebo tých, ktorí by mohli skrížiť cestu vozidla a upozorní vás na nich. Ak nezareagujete, systém začne automaticky brzdiť. Táto technológia je určená na to, aby pomohla znížiť závažnosť nehôd alebo im pomohla úplne zabrániť a funguje pri rýchlostiach do 80 km/h.

     Aktuálne cenníky vozidla

     Vozidlá ihneď k odberu

     Cenová ponuka na vozidlo