Nový Ford Ranger a Ford Ranger Raptor už v predaji!

Nový Ford Ranger

Ford, ktorý má v segmente pick-upov dlhoročné skúsenosti, uviedol na trh novú generáciu Ford Ranger s oveľa robustnejším vzhľadom. Je inšpirovaným úspešným modelom F-150. Prednej časti teda dominuje veľká mriežka chladiča, ktorá je spojená s nárazníkom pomocou rámu v tvare X a kovovým prelisom v strede. LED svetlá sú teraz v tvare C.

Veľký krok vpred ukazuje pohľad do interiéru. Nová prístrojová doska poskytuje priestor pre informačno-zábavný systém SYNC4, s veľkým displejom.

Zmenou je aj použitie nového systému radenia automatickej prevodovky shift-by-wire. Tým automobilka eliminovala extrémne veľkú páku a miesto nej je vkusne vyzerajúca páčka. Ford však Ranger prepracoval kompletne.

Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor je vrcholné prevedenie modelového radu pick-upu od značky Ford. Charakterizuje ho upravený podvozok vhodný aj pre športovú jazdu na nespevnených povrchoch a ďalšie technické a výbavové zmeny. Ak si chcete u nás kúpiť naozaj jednotku v konkrétnom segmente, Ranger Raptor je jednoznačne najlepšia voľba.

Vozidlá Ford Ranger sú preslávené svojou odolnosťou v teréne, ale úplne nová generácia so sebou prináša ešte väčšiu odolnosť a výkon. Pýši sa dvojito preplňovaným benzínovým motorom 3.0 V6 EcoBoost, špičkovým podvozkom s tlmičmi Fox a extrémnym jazdným režimom „Baja“. Výkon je vždy na prvom mieste.

Je to skutočný divoch.

Cenová ponuka na vozidlo

    Ford Puma s bonusom až 5 500€
    Ford Kuga skladom výpredajové zľavy až do výšky 25%