Nový Ford Ranger

Stvorený pre rovnováhu medzi prácou a zábavou

Spoznajte znovuzrodenú legendu s pohonom 4WD v kompletne prepracovanom prevedení. Predstavujeme novú generáciu modelu, ktorý je skonštruovaný tak, aby spĺňal požiadavky vášho pracovného života a zároveň vám poskytol maximálny pôžitok z miesta, kde sa rozhodnete tráviť voľný čas.

HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

JEDINEČNÝ INTERIÉR

Prepracovaný interiér úplne nového Ford Ranger obsahuje prémiové prvky ako sú napríklad kožené čalúnenie sedadiel a farebné prešívanie prvkov interiéru.

INOVATÍVNY DIZAJN
ZÓNOVÉ OSVETLENIE

Zónové osvetlenie nasvieti najbližšie okolie Ford Rangeru tak, že aj za tmy sa môžete vždy sústrediť na prácu, ktorú treba urobiť.

PRIPOJENIE
VYSPELÁ TECHNOLÓGIA

S palubným systémom SYNC® 4A modelu Ford Ranger budete mať k dispozícii 10,1 až 12-palcovú dotykovú obrazovku, ktorá ponúka širokú škálu hlasom ovládaných funkcií. K dispozícii je aj bezdrôtová nabíjačka pre nabíjanie kompatibilných smartfónov.

KOMFORT & POHODLIE

E-SHIFTER

E-Shifter, unikátne radenie vyvinuté pre Ford Ranger, dokonale ovláda 10-stupňovú prevodovku a spoločne s elektronickou ručnou brzdou napomáhajú čistejšiemu a prehľadnejšiemu výzoru interiéru.

VÝKON
TERRAIN MANAGEMENT SYSTEM TM

Otočný ovládač pre rýchle prepínanie medzi rôznymi jazdnými režimami sa stará o to, aby nový Ford Ranger zvládal ešte viac ako predtým.

ZÁŽITOK Z JAZDY
360° KAMERA

360-stupňová kamera nazerá na vozidlo z vtáčej perspektívy a prenáša obraz na displej systému SYNC4A.

FORD SUV
SERVIS NA VOZIDLÁ STARŠIE AKO 5 ROKOV SO ZĽAVOU AŽ DO 35%