Úplne nový Ford Mustang

KULTOVÁ IKONA

Úplne nový Ford Mustang

KULTOVÁ IKONA

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   FORD MUSTANG

   Predstavujeme športové vozidlo Ford Mustang® 7. generácie. Vybavený 5-litrovým motorom V8 a ikonickým zvukom. Ultramoderný interiér s prispôsobiteľným digitálnym displejom kokpitu. Jedna nezabudnuteľná jazda, dve legendárne karosérie – Ford Mustang fastback a convertible.

   Ikonický svalnatý automobil značky Ford bol vynovený pre 21. storočie a kombinuje dizajn inšpirovaný dedičstvom s moderným digitálnym zážitkom.

   TECHNOLÓGIA NA VYLEPŠENIE KAŽDEJ JAZDY

   Kokpit, ktorý je zo všetkých Mustangov najviac zameraný na vodiča, obsahuje 12,4-palcový digitálny prístrojový panel a 13,2-palcový displej SYNC 4 umiestnený za rovnakou integrovanou sklenenou obrazovkou, pričom prispôsobenie umožňuje vodičovi vybrať si farebnú schému, dizajn prístrojov alebo „pokojnú“ obrazovku s minimom informácií. Softvér Unreal Engine 3D vytvára na stredovom displeji vykresľovanie v reálnom čase, čo vodičovi umožňuje virtuálnu interakciu s vozidlom.

   JAZDA AKO NIKDY PREDTÝM

   Nový 5,0-litrový motor V8 štvrtej generácie je vybavený dvojitým nasávaním vzduchu a dvojitou škrtiacou klapkou na zvýšenie prietoku vzduchu a odozvy, zatiaľ čo až šesť prispôsobiteľných jazdných režimov vrátane Drag a Track umožňuje optimalizovať Mustang pre rôzne jazdné podmienky. Na výber je 10-stupňová automatická alebo 6-stupňová manuálna prevodovka, pričom štandardný balík Performance Pack zahŕňa 19-palcové zliatinové disky, športový diferenciál s obmedzeným preklzom a aktívny výfukový ventil pre nastaviteľný zvuk motora.

   Nový Mustang nadväzuje na legendárny štýl predchádzajúcich generácií a prichádza vo forme kupé a kabrioletu s ostrejším a pôsobivejším dizajnom. Nové dizajny zliatinových kolies, farebné možnosti a farby brzdových strmeňov zvyšujú výber a personalizáciu pre zákazníkov.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     ODOMKNITE INTELIGENTNÉ FUNKCIE

     Rozpoznáva a identifikuje značky obmedzujúce rýchlosť na strane vozovky alebo nad ňou. Informácie sa aktualizujú pri každom vstupe do novej rýchlostnej zóny a zobrazujú sa na digitálnom prístrojovom paneli.

     Kamery snímajú dopravné značenie pred vozidlom a zistia, či ste omylom nevybočili z jazdného pruhu. Systém vás upozorní vibráciami volantu a môže vám jemne pomôcť vrátiť sa do správneho jazdného pruhu.

     Adaptívny tempomat naviac využíva elektronické mapové údaje a rozpoznávanie dopravných značiek. Prispôsobuje vašu rýchlosť vozovke a terénu pred vami, napríklad zákrutám na diaľnici, ako aj premávke okolo vás.

     Technológia asistenta vyhýbacieho riadenia rozpozná, kedy uhýbate, aby ste sa vyhli prekážke. Poskytuje podporu pri riadení, aby vám pomohol obísť objekty na vašej ceste, keď vynaložené úsilie vodiča nie je dostatočné.

     Radarové senzory na zadnom nárazníku dokážu rozpoznať možnú kolíziu. Po aktivácii v rozmedzí rýchlosti 1 až 7 km/h sa zobrazí varovanie a systém automaticky zabrzdí, aby pomohol zmierniť náraz alebo mu zabrániť.

     NOVÝ MUSTANG DARK HORSE™

     Po 21 rokoch predstavujeme novú výkonnú sériu Mustang. Jedinečný dizajn karosérie. Vylepšený podvozok a vyladený motor – výkon 453 koní a zrýchlenie z 0 na 100 km za 4,4 sekundy.

     Spodné bočné lišty. Pevné zadné krídlo. Difúzor inšpirovaný pretekmi a čierna štvorica koncoviek výfuku. Zatmavené LED svetlomety. Jedinečná lesklá čierna mriežka chladiča a lakované otvory na kapote. To je nový, jedinečný dizajn.

     JEDINEČNÝ ŠTÝL

     Obsahuje prídavný chladič motorového oleja. Jedinečný chladič s nižšou hmotnosťou a s funkciou odmietania prehrievania. Výkonnejšie ventilátory chladenia. Diferenciál s obmedzenou svornosťou Torsen a systém aktívneho odpruženia MagneRide®. Všetko je súčasťou štandardnej výbavy.

     Zadný spojler vo výraznom štýle s aerodynamickým dizajnom znižuje odpor vzduchu a zvyšuje priľnavosť.

     Nový znak Mustang Dark Horse na podbehoch predných kolies, zadných dverách a prahoch dverí. Cez mriežku chladiča sa tiahne eloxovaná verzia slávneho poníka v tmavom laku.

     Šprotový ladený volant potiahnutý kožou. Kontrastné prešívanie v modrej farbe Indigo Blue umocňuje detaily v celom interiéri Mustang Dark Horse. Na modro eloxovaná titánová rukoväť manuálneho radenia ako aj eloxované strieborné radiace páčky.

     Unikátna 6-stupňová manuálna prevodovka TREMEC s titánovou hlavicou radiacej páky vytlačenou v 3D je súčasťou štandardnej výbavy.

     Aktuálny cenník a katalóg vozidla

     Vozidlá ihneď k odberu

     Neboli nájdené žiadne výsledky.

     Cenová ponuka na vozidlo