FORD TRANSIT CONNECT

Milujte to, čo robíte

FORD TRANSIT CONNECT

Milujte to, čo robíte

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   FORD TRANSIT CONNECT

   Charakteristická húževnatosť, odolnosť a funkčnosť modelu Transit zostáva zachovaná a obsahuje prvky ako dômyselná deliaca stena, cez ktorú je možné prestrčiť náklad a flexibilné sedenie pre predného spolujazdca. Možnosť krátkeho a dlhého rázvoru poskytuje nákladný priestor až 3,6 m³ (VDA), užitočné zaťaženie až 982 kg a štýly karosérie vrátane dodávky a dvojradovej dodávky. Teraz je to mimoriadne sofistikovaná stredná dodávka vybavená hodnotnými technológiami asistencie vodiča, z ktorých mnohé nie sú v súčasnosti v iných vozidlách k dispozícii. Ďalšie pomáhajú vodičom zostať bezdotykovo v spojení, pomáhajú im ovládať a sledovať rýchlosť a dokonca chrániť chodcov na ceste. Technológie tiež zlepšili spotrebu paliva a znížili emisie.

   Vyberte si ten svoj

   VAN

   Ford Transit Connect Van spája charakteristickú húževnatosť Ford Transit s najmodernejšou technológiou, ktorá vám pomôže pracovať inteligentnejšie.
   Ford Transit Connect Van sa dodáva s jedným radom sedadiel, aby sa maximalizoval nákladný priestor.
   Ford Transit Connect Van je k dispozícii s krátkym (L1) alebo dlhým (L2) rázvorom, poskytuje až 3,6 m³ nákladného priestoru a môže prepravovať až 982 kg nákladu. A vďaka dômyselnej deliacej stene, cez ktorú je možné prestrčiť náklad, budete môcť prepravovať aj dlhé a nemotorné predmety.
   Táto výnimočná dodávka strednej veľkosti je plná sofistikovaných technológií, vrátane aktívneho parkovacieho asistenta, rozpoznávania dopravných značiek a infotainmentu SYNC3. Tieto systémy spolupracujú, aby vám pomohli zostať v spojení a mať všetko pod kontrolou.

   DOUBLE CAB-IN-VAN

   Vďaka pridaniu druhého radu sedadiel sa do vozidla Ford Transit Connect Double Cab-in-Van pohodlne zmestí až päť dospelých osôb, čo z neho robí skvelú dodávku pre posádku. A aj keď sú všetky sedadlá obsadené, vzadu je stále dostatok úložného priestoru na štandardnú europaletu.

   Ford Transit Connect DCiVAN je plný pokročilých technológií vrátane adaptívneho tempomatu s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti, predkolízneho asistenta s detekciou chodcov a systémom Ford SYNC3. Takže, či už ste v rušnom meste, na diaľnici alebo veziete deti do školy, táto dodávka je vždy pripravená vám pomôcť.

   PODNIKATEĽSKÁ APLIKÁCIA PRE PRIPOJENÉ VOZIDLÁ

   Či už vlastníte jednu dodávku alebo spravujete flotilu až piatich, aplikácia FordPass odomkne ich inteligentné funkcie. Aplikácia navrhnutá špeciálne pre firemné vozidlá s upozorneniami o stave vozidla vám pomôže udržať vaše dodávky na ceste, váš náklad v bezpečí a vašu firmu v chode, aj v tomto prepojenom svete.

   NAFTOVÝ MOTOR FORD ECOBLUE

   Naše naftové motory TDCi s výkonom 75 a 100 koní na vás zapôsobia svojím rafinovaným výkonom a vynikajúcou účinnosťou. Či už je vozidlo Ford Transit Connect Van na mestských cestách alebo na diaľnici, jeho plynulý prenos krútiaceho momentu je neoceniteľný v stúpaniach alebo pri predbiehaní.

   Úložný priestor pre dlhé predmety

   V dodávke L1 môžete prevážať predmety dlhé až 3 metre vďaka šikovnej voliteľnej deliacej stene, cez ktorú je možné prestrčiť náklad. Do modelov L2 sa zmestia predmety dlhé 3,4 metra.

   AKTÍVNY PARKOVACÍ ASISTENT

   Aktívny parkovací asistent dokáže nasmerovať vozidlo do pozdĺžnych alebo kolmých parkovacích miest. Stačí stlačiť tlačidlo a senzory tohto inovatívneho systému počas jazdy vyhľadajú vhodné miesto. Asistent potom automaticky nasmeruje váš Ford Transit Connect Van na vybrané parkovacie miesto. Vy budete používať iba plyn, radenie a brzdu (podľa pokynov na obrazovke a zvukových signálov). Aktívny parkovací asistent vás taktiež vyparkuje z pozdĺžnych parkovacích miest.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     PREDKOLÍZNY ASISTENT

     Predkolízny asistent detekuje vozidlá a chodcov, alebo tých, ktorí by mohli skrížiť cestu dodávke a následne na nich upozorní vodiča. Ak vodič nezareaguje, systém začne automaticky brzdiť. Úlohou predkolízneho asistenta je znížiť závažnosť nehôd, prípadne im úplne zabrániť. Funguje pri rýchlostiach do 80 km/h (50 mph).

     Vozidlá ihneď k odberu

     Cenová ponuka na vozidlo