FORD TRANSIT COURIER

Viac priestoru na rozvoj vášho podnikania

FORD TRANSIT COURIER

Viac priestoru na rozvoj vášho podnikania

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   FORD TRANSIT COURIER

   Nový Transit Courier je teraz dlhší, širší a vyšší, ale navonok zostáva kompaktný. A je aj inteligentnejší. Okrem vytvorenia priestoru pre dve europalety sme výrazne vylepšili konektivitu, bezpečnosť a pohonné jednotky. Vyberte si z benzínových, dieselových a 100 % elektrických modelov E-Transit Courier. Pridajte vzrušujúci nový vzhľad s rozšírenými možnosťami a možno práve nájdete dokonalého partnera pre svoj veľký plán

   FUNKCIONALITA

   Nový, priestrannejší Transit Courier posúva hranice kompaktnosti. Dĺžka batožinového priestoru 1,8 m sa s použitím priečky zväčšila na 2,6 m. A vďaka šírke medzi podbehmi kolies 1,22 m môžete naložiť dve europalety a využiť maximálne užitočé zaťaženie 850 kg. Veľkorysý objem ďalej zvyšuje zvýšená výška strechy 1,25 m. E-Transit Courier má aj 50-litrový predný úložný priestor.

   KONEKTIVITA

   Transit Courier je vybavený najnovším systémom SYNCs 8-palcovou alebo 12-palcovou dotykovou obrazovkou a zrkadlením smartfónu. Má zabudovaný modem pre lepšiu konektivitu, navigáciu v reálnom čase a vzdialené aktualizácie. Modem umožňuje aj celý rad online bezpečnostných funkcií a funkcií týkajúcich sa stavu vozidla, aby ste boli informovaní a mali všetko pod kontrolou.

   JAZDA

   Transit Courier je vybavený pokročilými funkciami, ktoré vám pomôžu zvládnuť pracovný deň. Inteligentné asistenčné systémy vrátane adaptívneho tempomatu s asistentom udržiavania v jazdnom pruhu, predkolízneho asistenta, inteligentného rýchlostného asistenta a zadného parkovacieho asistenta uľahčujú jazdu, parkovanie a prácu v Transit Courier, sú inteligentnejšie a bezpečnejšie.

   NOVÁ VÝBAVA 5-MIESTNY FORD TRANSIT COURIER KOMBI

   Nový Ford Transit Courier Kombi je ideálnym partnerom pre tých, ktorí potrebujú priestranné a praktické vozidlo pre prácu aj rodinu. Vďaka novej výbave ponúka ešte väčší komfort a variabilitu pre pasažierov aj prepravovaný tovar.

   Naviac má:
   ● Zadné sedadlá – 2+1sedadlo, sklopné a výklopné, 2x ISOFIX ● Bočné posuvné dvere na pravej a ľavej strane ● Okná v 2. rade presklené a výklopné ● Okná v 3. rade presklené ● Zadné dvere s oknom, stieračom a rozmrazovaním ● Vnútorné spätné zrkadlo – manuálne stmievateľné ● Deliaca mreža za 2. radom sedadiel – flexibilná ● Kobercová podlaha v kabíne vodiča ● Gumená podlaha v nákladnom priestore

   Vozidlá ihneď k odberu

   Cenová ponuka na vozidlo