FORD TRANSIT

Nová sila. Rovnaké jazdné vlasstnosti.

FORD TRANSIT

Nová sila. Rovnaké jazdné vlasstnosti.

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   Testovacia jazda

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

   FORD TRANSIT VAN

   Inteligentnejšia, užitočnejšia a viac prepojená technológia. Výkonnejšie a efektívnejšie motory. Všestrannejší výkon s voliteľným inteligentným pohonom všetkých kolies. Pozoruhodný nový dizajn. A teraz ešte viac výkonu s novým 5-tonovým modelom. Toto je náš zatiaľ najhúževnatejší a najdôveryhodnejší Ford Transit.

   VYBERTE SI ŠTÝL KAROSÉRIE

   Jeden, dvaja alebo viac cestujúcich. Dĺžka karosérie L2, L3 a L4. Výška strechy H2 a H3.

   Vyberte si Ford Transit a môžete si ho nakonfigurovať pre svoju firmu.

   DCIVAN

   Bezpečná preprava ľudí a ich náradia
   Ford Transit Double Cab-in-Van, ktorý je k dispozícii s dvoma dĺžkami rázvoru a dvoma možnosťami výšky je účelové vozidlo na pohodlnú prepravu až siedmich ľudí. Plne zasklené posuvné bočné dvere poskytujú ľahký prístup k štyrom sedadlám v druhom rade. Za deliacou stenou je stále k dispozícii až 10,6 m³ flexibilného nákladného priestoru.

   DODÁVKA

   Maximálny nákladný priestor a kapacita

   Ford Transit Van má najväčšiu nákladnú kapacitu v rade Ford Transit. S dvoma veľkosťami rázvoru a dvoma možnosťami výšky poskytuje až 15,1 m³ nákladného priestoru. K tomuto priestoru je ľahký prístup cez doširoka sa otvárajúce bočné posuvné dvere, zadné dvere v plnej výške a vstavaný schodík zadného nárazníka.

   TRAIL

   S robustným dizajnom, množstvom inteligentných technológií a novou úrovňou schopností. Nový Ford Transit Trail    je vytvorený pre tých, ktorí vyžadujú viac pre svoje podnikanie.

   Mechanický diferenciál s obmedzeným preklzom posiela náhon na kolesá s najväčšou trakciou, aby Ford Transit Trail zostal v náročnom teréne v pohybe. Voliteľný inteligentný pohon všetkých kolies zlepšuje terénne schopnosti tejto dodávky.  To znamená, že s ľahkosťou zvládnete aj tie najťažšie úlohy.

   Impozantná nová mriežka chladiča s výrazným nápisom FORD zaručuje, že si vás všimnú všetci. Bočné lišty na karosérii a jedinečné 16″ zliatinové disky zaručujú, že aj tie najnáročnejšie úlohy zvládnete so štýlom.

   NAFTOVÝ MOTOR ECOBLUE 2,0 l

   Ford Transit je vybavený radom pokročilých 2,0-litrových naftových motorov Ford EcoBlue a je výkonnejší a efektívnejší ako kedykoľvek predtým. Vďaka trom dostupným pohonným jednotkám, ktoré ponúkajú výkon až 170 koní, zaručene nájdete takú, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám.

   INTELIGENCIA A SILA

   Exteriér najnovšieho Ford Transit prináša nový vzhľad kultového dizajnu. Inteligentne navrhnutá kabína je vo vnútri vybavená novým prístrojovým panelom a dáva vám na dosah ruky celý rad pokročilých technológií.

   INTELIGENTNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

   Ľadové zimné cesty, bahnité prístupové cestičky – všade, kde vás vaše podnikane zavedie, vám pohon všetkých kolies (AWD) dáva istotu, že sa tam dostanete. Inteligentný pohon všetkých kolies je systém krútiaceho momentu na vyžiadanie, ktorý zabezpečuje stabilný pohyb na náročných povrchoch. Pohon AWD, ktorý sa aktivuje stlačením gombíka alebo v reakcii na jazdné podmienky, udržuje vás a váš náklad pevne na ceste. A pri prírastku hmotnosti iba 60 kg získate dodatočnú všestrannosť bez obetovania užitočného zaťaženia.

    Testovacia jazda

    Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     Testovacia jazda

     Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať.

     UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

     Ford Transit poskytuje pôsobivý nákladný priestor vo všetkých troch rozmeroch – dĺžke, šírke (od oblúka kolies po oblúk kolies) a využiteľnej výške interiéru. Vďaka nákladnému priestoru s veľkosťou 15,1 m³ môžete naložiť náklad dlhý viac ako 3 metre. A vďaka novému 5-tonovému modelu, ktorý poskytuje nosnosť až 2,4 tony, vám už nikdy nebude chýbať priestor alebo schopnosť prepravovať takmer čokoľvek. Široké bočné nakladacie dvere, optimalizovaná výška otvárania a zadný prístupový schodík zaisťujú ľahký prístup aj k vášmu nákladu.

     Vozidlá ihneď k odberu

     Cenová ponuka na vozidlo